Doporučené weby


Hlasujte pro tento web

 

Sesterské stránky 

Spřátelené stránky


 

 

OFF AIR:  Dne 18.1.2006 byl poslední díl 6. série a TV Prima, bohužel, nemá koupenou další sérii a na opakování se nechystá. Na dotaz ohledně opakování popř. koupení nových sérií, Prima odpověděla, že se pokusí sehnat práva na 7. a 8. sérii a zatím nebude opakovat tento seriál znovu od začátku. Pro vysvětlení proč nebude dávat 8. sérii: Tato série se premiérově vysílá v USA a poslední díl by měl být v květnu. A Prima chce odvysílat 7. a 8. sérii najednou. Což znamená, že se nejspíše dočkáme Čarodějek až po prázdninách nebo až příští rok.

 

Web přesunut
10.6.2006 - autor: zzuzu - zdroj: ---

Nyní naleznete web na nové doméně: charmed-mysteria.com. Tento web zůstanne otevřen, ale nebude již aktualizován!

Opět se hlásím
10.6.2006 - autor: zzuzu - zdroj: ---

Přicházím opět s dalšími aktuálkou a co v ní? 2 nové podrobné obsahy epizod 8x21 a 22, v Démonech nyní naleznete zatím neúplný abecední seznam démonů a zloduchů. V Downloadech je nová sekce-Winamp skiny, kde naleznete pár mých výtvorů. Jakožto fanynka Billie (postava z 8. série), musela jsem o ní rozšířit informace. Doplnila jsem další kouzlo do 8. série Knihy Stínů. Mé výtvory, mluvím o videích, nyní můžete sledovat přímo z webu a skoro všechna. Z mé dílny chybí pouze video k 4x06 a 5x02. :) No a v Úvodních znělkách jsou znělky k 3., 4., 6., 7. a 8. sérii. Věci s Čarodějnou tématikou jakožto knihy apod. jsem roztřídila do kategorií, do sekce Víte, že jsem doplnila několik zajímavostí. Je tu nová sekce-Hledá se, kde budu uveřejňovat volná místa pro tento web. Jelikož mi posíláte hodně obrázků, vznikla další sesterská stránka charmed-gallery.hu.cz, kde bude od této chvíle uvěřejňován každý obrázek (wallpaper, humor, avatar, banner,...). Co to znamená pro tvůrce? Už mi obrázky nemusí posílat na mail, ale můžou je uploadnout přímo do galerie. Velikost galerie je 250MB, což by mělo stačit. Pokud ne, časem se galerie trochu promaže. Nové ocenění od stránky charmed-awards.mysteria.cz-3. místo, což je JEN díky vám všem. I když se to moc nezdá, mám z toho strašnou radost, že někdo na tyhle stránky chodí a dokonce za ně i hlasuje! Když mluvíme o hlasování. Na stránce  tricarodejky.czweb.org začalo další hlasování. Takže jestli nebude mít, co dělat... :)

No co jinýho? :-)
28.5.2006 - autor: zzuzu - zdroj: ---

Musím přiznat, že tento měsíc jste mi toho fakt poslali hodně a bohužel se mi všechno nevešlo do dnešní aktuálky. Opravdu vám všem moc děkuji :) A teď k dnešní aktuálce: Rozdělila jsem na vaši žádost animace schopností. Takže teď je u každé postavy odkaz na animace jen oné postavy. Dále jsem přidala pár informací k hlavním postavám, přidala hlášky k 8x19, založila novou sekci-Odvysílání, kde jsou zatím data odvysílání v ČR a USA 1, 3. a 4. série. Přidala jsem Jak vznikly názvy epizod 7. a 8. série-takže jsou teď komplet. V downloadech jsou zatím trailery jen k pár epizodám, ale postupně je tam budu přidávat. Přidala jsem i novou píseň, která byla v epizodě 8x20, 2 úmrtí, nové ikonky ve velikosti 100x100, nové podpisy do fór, fotky k 8x22 aneb Charmed finale (celkem 749 kousků), videa k 8x4, 8. série, 8x18 a od Domihorka 4 nová videa. Také mi poslal několik chyb v 6. a 7. sérii. A nebyl jediný-i Miss Grinch přispěla několika "bloopery" v 7. sérii. Hodně lidí určitě zajímalo nebo zajímá, kde sehnat celé epizody. Nuže, sepsala jsem menší návod. Snad vám pomůže. Dále je tu nová sekce O stránce, kde jsou informace o stránce a kontakty na mně. A to není jediná nová sekce-naleznete tu i seznam a fotky našich dabérů. A v neposlední řadě, napravo je většina spřátelených stránek, které mají bannery. A úplně poslední věc pro dnešek: děkuji Nině a její stránce charmed-halliwell.estranky.cz za ocenění za stránku měsíce Června. A to je vše.

Další várka novinek
8.5.2006 - autor: zzuzu - zdroj: ---

A jsem tu zas s haldou novinek. Jako první mám pro vás další smutnou zprávu: TV Prima zatím nekoupila vysílací práva k 7. a 8. sérii, takže to vypadá, že Čarodějky tento rok asi nebudou. :( Ale pokud máte rádi tajemno, tak se určitě můžete těšit na seriál Supernatural, který se brzy objeví na obrazovkách TV Prima. A co má společného s Charmed? Stejnou společnost-WB. A teď k novinkám na webu aneb kterým lidem dnes děkuji: Helče za titulky k 8x5 Rewitched, Holly.klarce za rozhovor s Alyssou a přepis článku o Drew Fullerovi z Top Dívky. Domihorkovi za chyby ve 3. sérii. Tyně za chyby ve 3., 5. a 6. sérii, vzkaz od Alyssy (v Rozhovorech), podrobné obsahy epizod 8x3 Run, Piper, Run a 8x15 The Last Temptation Of Christy. Monče za wallpapery, willovi za wallpapery a obrázky do Humoru, vanillvi za oscannování článku z TV Tip Seriálu, lift666 za novou povídku, jménem Čtvrtý element, Jimovi za povídku Zachraň duchy a Soře za novou fotku do Jak si napsat o fotku. Tak to by bylo snad všechno ohledně děkování. Nyní, co jsem přidala já: fotky k 7x13 Charmageddon, bannery do fór a podrobný obsah 8x19 The Jung And The Restless. Vím, z mé strany toho moc neni. Bohužel, jsem neměla moc času. Ale příště si víc máknu. A ještě na závěr: Na stránce tricarodejky.czweb.org se rozběhlo nové hlasování. Tak, jestli se vám web líbí, tak za něj hlasujte. Díky a přeji příjemné dny. :)

Titule a další
23.4.2006 - autor: zzuzu - zdroj: ---

Takže dnes začnu opět titulkama. A kdo se o ně postaral? Ondra, který se popral s 8x7 The Lost Picture Show, Sheppard zas s 1x2 Až na kůži a KAKTUS s 1x3 Návrat. Všem třem patří mé díky. Ale to rozhodně není vše. Anette, aňule, Domihork a lift666 našli docela zajímavé chybky v seriálu a to ve 2., 3., 5., 6., 7. a 8. sérii, za což jim také děkuji. Holly.klarka přeložila 2 rozhovory-s Rose McGowan a Julianem McMahonem (i jí děkuji). A teď ke grafice: přidala jsem 11 vlastnoručně vyrobených bannerů do fór a pár vlastnoručně vyrobených avatarů (100x100), Petra přidala 2 obrázky do sekce Fan Art a i já tam přidala 3 mé výtvory. V sekci Humor jsou 4 výtvory Paji, 8 od willa a 6 od Phoebe Halliwell. Annie.Krause vytvořila krásný velikonoční wallpaper, sekce Knihy apod. byla rozšířena o další věci-teď tam najdete skoro všechny, co vyšli k seriálu. V Hudebních videech je nové video o 5x12 Sté narozeniny a v Úvodních znělkách nová úvodní znělka-obě dvě videa jsou mé výtvory :-). Spřátelila jsem 1 stránku o hercích a 4 o ostatním. Od stránky charmed-beautiful.wz.cz získal tento web ocenění za což jsem moooc vděčná. Přidala jsem pár zajímavých informací do Víte, že a Domu na vaši žádost, plánek hořejšího patra. A je tu nova sekce: Poznávate je, kde je seznam skoro všech herců, kteří se v seriálu objevili hned v několika rolích. Toť vše :)

Nové titule, podrobný obsah a rozhovor, Holly je těhotná
5.4.2006 - autor: zzuzu - zdroj: ---

Mé díky patří Janě, Ondrovi, Helče a Milamberovi, kteří se podíleli na titulcích k epizodám 8x1 a 8x6, které naleznete...no hádejte kde? Správně. V Titulcích :-) Do podrobných obsahů jsem přidala resp. přeložila obsah k epizodě 8x16 Egaged And Confused a u epizody 8x22 Forever Charmed naleznete popis, o čem ta epizoda vůbec bude. No a v Rozhovorech je nový/starý rozhovor s Brianem Krause z roku 2000, tedy, když se natáčela 3. série. A poslední informace: Poslední zprávy hovoří o tom, že je představitelka Piper, Holly Marie Combs opět těhotná. :) No a v odkazech vpravo, kde můžete hlasovat pro tento web, jsou přímé odkazy na hlasování.

Menší apríl a halda novinek
2.4.2006 - autor: zzuzu - zdroj: ---

Ano, včéra to byl jen apríl a někteří z vás se nachytali, ale jsem ráda, že to nebylo masivní jako minulý rok. Takže na 100% se Shannen určitě nevrátí, ale můžete se těšit na Chrise, Lea, Wyatta a další. A teď k novinkám: V Rozhovorech naleznete nový rozhovor s Holly, Rose a Alyssou o konci seriálu. V Bannerech je 9 nových bannerů, vznikla nová sekce Články, kde budou postupně umístěny všechny články, co kdy vyšly, ve Screensaverech je 7 nových screensaverů, další novou sekcí je ''Ikonky na PC''. Takže pokud si chcete poCharmedovat počítač, tak můžete začít právě tam. :-), v Ukázkách je několik nových ukázek ze 7. a 8. série, doufám, že se pobavíte. A ani Puzzle v Hrách nezůstala výjimkou-31 nových kousků! Pokud to není dost, tak v Záložkách je 5 nových kousků. A to jsem teprve v polovině aktuálky...uf. Tak dál: Jsou aktualizovány filmografie Briana, Shannen, Holly, Rose, Alyssy a Kaley. Paja a Aya poslali několik povedených obrázků do sekce Humor, Domihork a Mikey 111 poslali několik chyb do...ehmmm...Chyb, vytvořila jsem haldu ikonek a jelikož jich je fakt hodně, roztřídila jsem je podle velikosti. Snad si každý z vás vybere tu pravou, v Knize Stínů jsou anglická kouzla 6. série, v Odkazech je 1 odkaz na stránku o Čarodějkách, 2 na Ostatní a 1 na Herce. V Postavách jsou postavy malého Chrise, malého Wyatta a Drakea. Je tu další nová sekce-Jak vznikla jména. Ve Víte, že je několik nových zajímavostí, vytvořila jsem nových 10 wallpaperů-dle mého názoru se mi tyhle fakt povedly. Ve Zlých čarodějkách jsou (snad) všechny proměny sester i s fotkami. V Oceněních a také v pravo je nový web, kde můžete hlasovat za tuto stránku, v Hláškách je halda hlášek převážně ze 7. série, je tu nová sekce Ptejte se, kde se mě můžete zeptat na cokoliv ohledně seriálu nebo stránky. A ještě jedna nová sekce-Jak šel čas, kde máte fotky, jak kdy sestry a Leo vypadali. A to je vše...snad. Uf. Tak jsem to zvládla dobře. Doufám, že se vám tahle aktuálka líbila. Pokusím se dělat aktuálky častěji, ale zatím nevím, jak na tom budu s časem. Tak zas příště :-)

Shannen se nakonec opravdu vrací!
1.4.2006 - autor: zzuzu - zdroj: charmedapril.com

Ano je to tak. Minulý týden to potvrdil Brad Kern, producent seriálu. ″Ano, Shannen se opravdu vrací na poslední epizodu seriálu. Ovšem, žádala více peněz a všem je známa situace s financemi v této sérii. Proto jsme museli učinit radikální krok a vyškrtnout z poslední epizody Briana Krause (Leo Wyatt) a Drewa Fullera (Chris Halliwell). Ale fanoušci se stále mohou těšit na Finolu Hughes (Patty), Jennifer Rhodes (Penny) a Wese Ramseyho (budoucí Wyatt).″ No…nevím, jak pro vás, ale pro mě je to velký šok. Spíš bych brala Lea a Chrise než Prue. Ale budíš…alespoň něco. Více informací a zbytek aktuálky pošlu zítra, jelikož ještě stále dodělávám věci na stránku-hlavně grafické a bude jich fakt hodně. :-)

Wallpapery, Fan Art, Epizody, Chyby, Rozhovor, upravené menu, anketa, Odkazy a 1. číslo časopisu
22.3.2006 - autor: zzuzu - zdroj: ---

Pokud se podíváte v levo, tak si určitě všimnete, že jsem předělala menu. Snad se v něm teď lépe vyznáte no a v pravo je zas nová anketa. Dále...Adélo pro vás vytvořila 6 nových wallpaperů a já při mém prohrabávání počítačem našla dva staré wally, které jsem před časem vytvořila. V Epizodách jsou nové podrobné obsahy epizod 8x1 Still Charmed And Kicking a 8x13 Repo Manor (oba sepsané mou maličkostí :-) ). Ve Fan Art jsou nové obrázky, které vytvořila Klára. Několik lidí Prue26, lift666, deguška a eva) našlo několik chyb (3.,5.,6. a 7. série) no a v neposlední řadě pro vás Holly.Klarka přeložila rozhovor s Holly Marií Combs o konci seriálu. Na your-webs.xf.cz se rozjelo další kolo hlasování o nej web, tak pokud se vám tento web líbí, klidně hlasujte. A nakonec: v Odkazech je řada dalších odkazů-na 1 forum, 1 web o všem možném a 3 weby o Čarodějkách. A na závěř něco speciálního: 1. číslo Charmed News, což je internetový časopis nejen o Čarodějkách. Stáhnout si ho můžete zde.

Po pár dnech zas aktuálka
10.3.2006 - autor: zzuzu - zdroj: ---

Opět jsem využila toho, že jsem nemocná a makala. Dneska mám pro vás ale jen pár věcí: Přesunula jsem pár aktualizací do archivu, předěla jsem sekci Downloady, kde naleznete i nové video k 8x16 Engaged And Confused. Teď by v ní měla být lepší orientace. Dále jsem předěla sekci Odkazy, což znamená, že začínám ''spřátelovat''. Ale rozhodně nečekejte, že vytvořim Top Affiliates nebo něco podobného. Protože opravdu všechny weby neprohlížím a z mého pohledu je to nefér. Přesto, v pravém sloupci jsou nové bannery a vedou na stránky, kde můžete hlasovat za tento web. A teď dále: Prue26 napsala pokračování své povídky ''Pruein návrat'', IVY (dříve Piper01) poslední část své povídky ''Moc čtyř'' a lift666 ''Celá pravda o Halliwellových''. Ale to od něj není vše-také nalezl chybu v epizodě 3x22 Rozpoutalo se peklo. Což je výzva i pro vás ostatní: Pokud naleznete nějakou chybu, určitě se o ní podělte. Ale nepiště mi jí, prosím, do Knihy Návštěv, ale na mail. Díky. Dále: Tyna pro vás přeložila rozhovor s Bradem Kernem o konci Čarodějek. A když mluvíme o konci...jsou známy poslední dva názvy 8. série: 8x21 Kill Billie Vol. 2 a 8x22 Forever Charmed. V Galerii naleznete fotky z epizod 7x14 Carpe Demon, 8x15 The Last Temptation Of Christy a 8x16 Engaged And Confused. Na dalších pracuji. V Knize Stínů jsou anglická kouzla k epizodám 7. a 8. série a v budoucnu určitě budou i k předchozím 6-ti. Do animací schopností jsem přidala animace schopností Prue (Astrální projekce), Phoebe (Empatie), Lea (Vycítení), Colea (Koule energie, přenášení, spalování, telekineze a zhmotňování) a Wyatta (Ničení a oživování).

KONEC SERIÁLU a opět nějaké novinky
5.3.2006 - autor: zzuzu - zdroj: ---

Začnu pro vás asi největší ránou: Čarodějky oficiláně řekly své poslední kouzlo. Několik zdrojů hovoří o tom, že nová stanice CW se rozhodla zrušit 8-leté drama. Poslední epizoda bude vysílána 21. května. Hlavní producent Brad Kern říká, že vždycky plánoval natočit poslední epizodu seriálu. ''Bude to pekelný běh'', říká. ''Ale všechny dobré věci musí jednou skončit.'' Detaily o poslední epizodě jsou utajeny, ale Brian Krause se určitě vrátí. A co Shannen Doherty? ''Nepočítal bych s tím''. Ale mohu vás ujistit, že tím, že tento seriál končí, stránka určitě nezanikne. Stále je něco přidávat, takže se nemusíte bát. A teď dále: Jelikož jsem měla haldu věcí ještě na mé staré stránce a stránka byla zrušena, musela jsem vyhledat na CDéčkách všechny věci. A povedlo se. Takže je sem postupně doplním. Ale teď k novinkám: Jana pro vás přeložila další titulky a to k dílu 8x10 Vaya Cons Leos. Aby jste si trochu užili 8. série. Připravila jsem pro vás scénu z 8. série. Přesněji, z dílu 8x15 The Last Temptation Of Christy. Samozřejmě, je i s titulky a doufám, že se u ní nasmějete. Dále v Testech Znalostí jsou dva nové testy. V pravo si můžete povšimnout nové ankety, Galerii v podpisech do fór je halda nových podpisů-všechny mé vlastní výroby. Postavách je postava Christy, v Místech zas Byt Phoebe, v Animacích schopností je nová animace (Paige), v Jak vznikly názvy epizod je doplněno všech již známých 20 názvů. V Oceněních jsou dvě nová a pokud chcete rozšířit ocenění této stránky, tak pro ne určitě hlasujte. Více v Oceněních. :) Za každý hlas jsem vám, ovšem, nesmírně vděčna.

Titulky k 8x9, humor, wallpapery, povídka, doplnění, videa
11.2.2006 - autor: zzuzu a Milamber - zdroj: ---

Věc, na kterou mnoho z vás čekalo je zde- první dokončené titule jsou na světě! Já vím, sice asi namítnete, že se na netu dají stáhnout titulky i na jiné díly osmé série, ovšem jak jsem se nedávno na vlastní bulvy přesvědčil, práce kvapná hovno platná, čili čekejte, že náš překladatelský tým v zájmu češtiny přeloží i ty díly, které už přeloženy jsou. No nebudu to raděj moc rozebírat, zkrátka zde máte titulky, které pro vás přeložila Jana, která anglicky umí velice dobře (a má smysl i pro češtinu, takže by vás neměla z toho bolet hlavinka :o) Tak přeji příjemné podívání a držte nám palce s dalšími překlady. Toto napsal Milamber a já s ním musím souhlasit, protože i já jsem se o tom přesvědčila. A teď k dalším věcem: Toto napsala Tereze TV Prima: Dobrý den, děkujeme za Váš mail a přízeň televizi Prima. Ano, v minulých dnech byla podepsána smlouva se spol. Warner Bros., výběr filmů a seriálu právě probíhá. Kterými tituly uvedená spol. např. disponuje - bylo v tisku uvedeno, o přesném výběru budou diváci včas informováni. Čarodějky 7+8 - o vysílacích právech jednáme - ale mimo uved. smlouvu - jednání byla zahájena již dříve. Naše jednání budou určitě úspěšná - v současné době však nelze stanovit bližší časový horizont vysílání. Zdravíme. J. Růžková 
Dále pro vás Domihork vyrobil wallpaper a Samantha též, Prue26 napsala povídku, jménem Pruein návrat, Sandie poslala několik obrázků do sekce humor, Milka poslal hlášku z 6x22 a já přidala haldu hlášek z 8. série. Také jsou aktualizovány sekce hiearchie, cesty časem a historie. Ve schopnostech jsou přidány schopnosti Billie a v animacích i její a Leovi schopnosti. Sepsala jsem podrobné obsahy 8x2 a 8x9. V downloadech jsou další videa mé vlastní výroby (k 8x13, 7x9 a 7x10), v oceněních naleznete další stránku, kde můžete hlasovat za tento web a to je zas vše.

Přesun dokončen, pravděpodobný konec seriálu, Čarodějky v ČR, spin-off
29.1.2006 - autor: zzuzu - zdroj: ---

A po dlouhé době jsem tu zas. A neni toho málo. Začínám smutnou zprávou: nedávno byl rozhovor s Alyssou Milano, která na otázku, zda bude 9. série, odpověděla, že to byla krásná léta, ale že je čas jít dál. V seriálu také nechce pokračovat ani Rose McGowan a na otázku, jestli by si Kaley Cuoco (Billie-8. série) zahrála ve spin-offu Čarodějek, odpověděla něco podobného jako Alyssa. Že je čas jít dál a chce se věnovat i jiným projektům. Takže to byla ta smutná zpráva. Ale jsou tu i další: Tyna napsala TV Primě o budoucnosti Čarodějek a toto jí odepsali: "Dobrý den, bohužel zatím vysílací práva k 7. a 8.(zatím výrobně nedokončené)řadě nemáme, ale věříme, že naše jednání o ně budou úspěšná. V současné době však nelze říci, zda by vysílání řady 7+8 přicházelo v úvahu ještě v r. 2006.
Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme prima den!
J. Růžková" Tak tedy doufejme, že se dočkáme. Děkuji Milamberovi, který našel článek o tom, že Prima uzavřela smlouvu s WB. Takže se můžeme těšit na nové seriály a filmy a snad mezi nimi budou i Čarodějky. Mezi další seriály WB patří (Smallville, Everwood, Sedmé nebe, Angel, Buffy a další velmi úspěšné seriály).A teď dál: Děkuji Tyně, že našla chybu v epizodě 6x18 a Bianca v 6x20. A když mluvim o chybách...sepsala jsem chyby 7. a 8. série. Bianca ještě udělala několik povedených obrázků do humoru, ale neni jediná. Mé díky také patří dalším: Fry, Janě, Annie Krause a i já jsem jich pár přidala. Dále v Démonech jsou démoni 3.-5. série. Aly sehnala promo fotky k 7. sérii , Denise.Kate fotky Drewa Fullera a já fotky Kaley Cuoco, Alyssy Milano, Holly Marie Combs, Briana Krause, Juliana McMahona, Kerra Smitha, Nicka Lacheyho. k epizodám 8x11 a 8x12. Niki vytvořila nové fan arty a wallpaper s Alyssou a i já vytvořila nový wall s Kaley. A teď k dalším přesunutým věcem: Jsou tu nové sekce Hlášky, Tetování, Čarodějky ve světě, jak si napsat o fotku, jak vznikly názvy epizod, sekce Knihy se rozrostla o další zboží (DVD, kalendáře), Sledovanost, Hry, Písma, věci do hry Sims, Rozvrhy, Screensavery, Ocenění, v Písničkách jsou už i 6.-8. série a soundtracky a u skoro každé písně i text k ní, jsou tu nové testy, více pojmů ve Slovníku, nové věci ve Víte, že?, v Rozboru sérií je i můj rozbor a shrnutí, další úmrtí v sekci Hřbitov, nové podrobné obsahy epizod 6x21, 7x6, 7x15, 7x16, 7x17, 7x18, 7x19, 7x20, 7x21, 7x22, 8x10, 8x11 a 8x12. V 8. sérii epizod jsou nové názvy a podrobnosti o 8x15, 8x16 a 8x17. A v Downloadech je spousta nových videí, písní a ukázka z 8x11 nazvaná '' Svázaná Piper'', která je i s titulky. A to je vše. Samozřejmě všem mockrát děkuji. Takže počítám s tím, že dnes nadobro uzavřu stránku charmed-dark.wz.cz...jediné, co bude fungovat i nadále, je fórum.

Chyby, humor, epizody v TV, wallpapery, schopnosti, postavy, povídky
1.1.2006 - autor: zzuzu - zdroj: ---

Opět jsem přesouvala a tentokráte to byly chyby 5. a 6. série, obrázky do humoru, wallpapery (1 nový od Lenky), schopnosti a postavy-resp. postava Sama. Nahoře se vám opět budou objevovat epizody, které budou u nás vysílány. Také jsem už od vás dostala haldu materiálu a pro dnešek jsem se vrhla na povídky. Takže 2 nové-pokračování povídky od Piper01 s názvem Moc čtyř a dále povídka od Maruš s názvem Zkouška moci. A než se stránka úplně obnoví, tak jsem nahoru dala nové logo s tématem charmed.mysteria.cz-z mrtvých vstání.

1. Aktuálka
30.12.2005 - autor: zzuzu - zdroj: ---

Začala jsem s přesouváním informací z mého webu sem. Takže je přidáno pár nových míst, místností domu, nových postav a herců. V Galerii je teď daleko více fotek a v Ikonkách moje vlastnoručně vyrobené ikonky. A ani na Downloady a Články jsem nezapomněla. :)  A ještě dvě věci: Přidala jsem svůj rodokmen do rodokmenů. A druhá: Kdyby něco nefungovalo, tak mi napište na tehle mail: goldenorbs@seznam.cz a to je pro dnešek fakt vše.

Obnovení stránek
29.12.2005 - autor: zzuzu - zdroj: ---

A je to tu! Milamber se rozhodl, že stránku někomu přenechá. Ale jen tomu, komu věří. Tak jsem se s ním dohodla a tím pádem je charmed.mysteria.cz zpět. Ale Milamber přislíbil svou pomoc s titulky a možnou novou grafikou. A aby jste si nemysleli, že to dal prvnímu, kdo si o to řekl. Tak něco o mně: Jsem zzuzu a s touto stránkou jsem začala vypomáhat již na konci roku 2002. Převážně jsem psala epizody, povídky, scénářě a pár titulků. Kdo mě znáte, tak víte, že mam ještě jeden web o Čarodějkách a asi vás zajímá, co bude s ním. Nuže: Web zatím pojede dál, ale pak se sloučí s mysterií. Aktuálky budou zde 3-5x do měsíce. Po zrušení druhé stránky i více krát. A něco na rozjezd: doplnila jsem epizody 8. série, přidala novou anketu a 3 nové bannery. To je vše a doufám, že to se mnou vydržíte :)
Milamberův dovětek: No co k tomu dodat... je to tak. Po pár měsících sem zas navštívil českou charmed scénu a docela mě zklamalo, jak se to vyvýjí... tedy abyste si to nevyložili špatně- spíš mě mrzí to, že jsem neviděl přiliš nových titulků, což je věc, kvůli které hodně lidí na tyhle stránky chodilo. Zkrátka jako by to bezemne nějak "nešlo" ano, já vím, anglických moc není, ale trošku sem se porozhlížel, sledoval debaty... no raději to neřešte to by bylo na dlouho:), fakt je ten, že jsem se rozhodl ještě na chvíli vrátit- ALE POUZE A JEDINĚ na organizaci překladu titulků, po jejich překladu (8. série) zmizím navždy. No to je tak asi vše.. o stránky se bude starat zzuzu, stejně tak o veškerou netitulkovou korespondenci, bo na to už nemám žaludek. A na závěr- kdo má zájem překládat titulky, ať se mi ozve, bud na mail sir.milamber@seznam.cz nebo na fóru. Dankhe.

TOPlist