22: Witch Way Now? - podrobný obsah
Námět:
Brad Kern
Režie: Brad Kern

Cole stále chodí za Phoebe i přes to, že jej už nechce vidět. A tak Phoebe udělá kouzlo, které pošle Cola do Wastelandu kde jsou všichni poražení démoni. Pak přiletí k sestrám Anděl Osudu, který jim nabídne odměnu za poražení Zdroje-život bez démonů. Phoebe to připadá jako dobrý nápad po všem co prožila,je připravena vzdát se své moci a žít normální život. Jde říct Colovi jak se rozhodla. Řekne mu že, zkoušeli všechny možnosti jak žít spolu,ale láska nebyla tak silná a oba se potřebují změnit.
Paige je jediná ze sester která chce mít své schopnosti,protože bez nich by neměla sestry.Řekne jim co si o tom myslí, že udělali hodně dobrého.
Piper chce žít normální život,protože to bylo právě kouzlo,které jí zabránilo otěhotnět. Když příjde Darryl a řekne sestrám,že jsou pod dozorem FBI(přesně pod dohledem jednoho muže jménem Jackmen),který si myslí,že oni toho vědí daleko víc než řekli. Když agent příjde do domu má amulet,který ho chrání před kouzly, ukáže jim video a fotky s nimi.Bádal a ví všechno o jejich rodině. Také jim řekne,že jim dá ty fotky a video když mu pomůžou chytit lovce čarodějnic jménem Selena, která je sériový zabiják. Sestry souhlasí že mu pomohou.
Cole je ve Wastelandu a musí utíkat před bestií, která se krmí silami démonů.Chce aby ho Phoebe zachránila.Nakonec,ale Colovi se podaří zabít bestii. A jde za Phoebe.
Když jdou sestry po Seleně, zjistí něco zvláštního,že má tělesné strážce. Strážce se pokusí na ně vystřelit,ale Piper ho zmrazí a sestry vezmeou Selenu do jejich domu. Jackman si pro ni příjde,a řekne jim,že všechny čarodějnice jsou stejné-protože mají schopnosti, tak si myslí, že jsou nejlepší. Dá jim oprávnění a řekne,že jim dá ty videa když dají Selenu do vězení. Sestrám to příjde podezřelé a Leo a Darryl jim řeknou,že Jackman je lovec čarodějnic a Selena je dcera čarodějnice a tak jdou po Jackmanovi. Jackman obere Selenu o amulet, díky čemuž budou všichni bezmocní a použije ji jako návnadu. Phoebe na něj použije své bojové umění a když Jackman vytáhne svoji zbraň, objeví se Cole a vymění pozice Phoebe a Jackmana - kulka zasáhne Jackmana, který poté umírá .Cole řekne Phoebe,že nedopustí aby se jí něco stalo,a bude ji milovat navždy. Leo řekne sestrám že přenese ty videa a fotky do sopky a spálí je.Když Anděl Osudu příjde pro jejich rozhodnutí, Phoebe řekne,že pokud by chtěla někoho zachránit tak jen s jejími silami. Piper souhlasí a Anděl Osudu jí řekne,že její a Leův osud by se stejně nezměnil. Piper zjistí,že je těhotná.

Další obrázky:


 

Obrázky převzaty z The Charmed World